Тури до Львова на свята, відпочинок у Львові

Відпочинок у Львові на Новий рік 2024. Тури на Новий рік до Львова
Новий рік
Тури на Різдво до Львова 2024. Відпочинок у Львові на Різдво
Різдво
День Св. Валентина у Львові, тури, екскурсії
день св. валентина
Тури до Львова на 8 березня
8 березня
Великдень у Львові тури, відпочинок, поїздка до Львова
Великдень
Тури на травневі свята до Львова 2024. Тури до Львова на травневі
Травневі свята
Тури до Львова на Трійцю
Трійця
Тури на день Конституції у Львові
день конституції
Тури до Львова на день Незалежності
незалежності

Львів - одне з найколоритніших міст України. Дивовижна історія Леополіса і Лемберга, яка ввібрала в себе культури 5-ти епох. Тому тури до Львова на свята, дуже інтригуючі. Тури на Новий рік і Різдво до Львова, поряд з турами на травневі свята найпопулярніші. У цей час до Львова приїжджають сотні тисяч туристів, як з України, так і з-за кордону. Новорічні свята у Львові дуже яскраві і самобутні.

Так само цікаві і свята кохання у Львові - день Св.Валентина та 8 березня, незвичайні кафе, паби і шоколадниці Львова готуються до цих свят спеціальними стравами і антуражем.

Травневі свята у Львові - прикрашають все місто квітами, затишні вуличні кафе буквально потопають в кольорових каскадах. Тури на травневі свята до Львова, мабуть наймасовіші. Великдень і Трійця прикрашає місто своїми традиціями, а у Львові їх шанують століттями. Ви не були у Львові на Великдень - обов'язково побувайте.

Тури до Львова на день Конституції та День Незалежності - це свято душі і свободи. Яскрава життєрадісна атмосфера - як кажуть, що мешканці Львова "дуже прідумкуваті". І звичайно не можна не згадати про львівські свята: свято кави і шоколаду і свято сиру і вина. У цей час Львів перетворюється на гастрономічну столицю.

І це ми ще не говоримо про достаток фестивалів у Львові: музичні, театральні, гастрономічні, свята пива і незабутній день Батяра, який проходить на травневі свята.

Львів - містична столиця кави, шоколаду та унікальної архітектури, місто середньовічних вулиць, які чули дзвін лицарських обладунків та бачили ходи європейських королів. Все тут дихає спокоєм, затишком і чарівністю.

Ви не були у Львові на свята? Це треба бачити !!! Це треба відчувати !!!