Тури до Львова на свята, відпочинок у Львові

Львів - одне з найколоритніших міст України. Дивовижна історія Леополіса і Лемберга, яка ввібрала в себе культури 5-ти епох. Тому тури до Львова на свята, дуже інтригуючі. Тури на Новий рік і Різдво до Львова, поряд з турами на травневі свята найпопулярніші. У цей час до Львова приїжджають сотні тисяч туристів, як з України, так і з-за кордону. Новорічні свята у Львові дуже яскраві і самобутні.

Так само цікаві і свята кохання у Львові - день Св.Валентина та 8 березня, незвичайні кафе, паби і шоколадниці Львова готуються до цих свят спеціальними стравами і антуражем.

Травневі свята у Львові - прикрашають все місто квітами, затишні вуличні кафе буквально потопають в кольорових каскадах. Тури на травневі свята до Львова, мабуть наймасовіші. Великдень і Трійця прикрашає місто своїми традиціями, а у Львові їх шанують століттями. Ви не були у Львові на Великдень - обов'язково побувайте.

Тури до Львова на день Конституції та День Незалежності - це свято душі і свободи. Яскрава життєрадісна атмосфера - як кажуть, що мешканці Львова "дуже прідумкуваті". І звичайно не можна не згадати про львівські свята: свято кави і шоколаду і свято сиру і вина. У цей час Львів перетворюється на гастрономічну столицю.

І це ми ще не говоримо про достаток фестивалів у Львові: музичні, театральні, гастрономічні, свята пива і незабутній день Батяра, який проходить на травневі свята.

Львів - містична столиця кави, шоколаду та унікальної архітектури, місто середньовічних вулиць, які чули дзвін лицарських обладунків та бачили ходи європейських королів. Все тут дихає спокоєм, затишком і чарівністю.

Ви не були у Львові на свята? Це треба бачити !!! Це треба відчувати !!!