Карпати свята, відпочинок в Карпатах

Відпочинок в Карпатах на Новий рік 2024. Тури на Новий рік в Карпати
новий рік
Тури на Різдво в Карпати 2024. Відпочинок в Карпатах на Різдво
Різдво
День Св. Валентина в Карпатах, тури, екскурсії
день св. валентина
Тури в Карпати на 8 березня
8 березня
Великдень у Карпатах тури, відпочинок, поїздка в Карпати
Великдень
Тури на травневі свята в Карпати 2024. Тури в Карпати на травневі
травневі свята
Тури в Карпати на Трійцю
Трійця
Тури на день Конституції в Карпатах
день конституції
Тури в Карпати на день незалежності
незалежності

Тури на свята в Карпати цілий рік залучають усіх поціновувачів унікальної живої природи, свіжого гірського повітря, мінеральних джерел, яскравих карпатських народних традицій.

Тури на Новий рік і Різдво в Карпатах - яскраві самобутні свята, блискучий сніг кришталевих Карпат. Час відмінного лижного відпочинку і зимових розваг. Не менш цікаві й тури на день Св.Валентина та 8 березня в Карпати. Більш романтичного місця для закоханих і не знайти.

Але приходить весна і тури на травневі свята в Карпати - коли розцвітають гори і долини покриваються нарцисами, а в селах і в містах Карпат розквітає сакура - чарівний час умиротворення і захоплення дивовижною карпатською природою.

Тури на травневі свята охоплюють і релігійні свята: Великдень і Трійцю. Час, коли дивишся з захопленням на збережені традиції: гуцули, бойки, лемки та українські угорці.

Літній період в Карпатах дуже гарний і різноманітний. Тури на день Конституції та День Незалежності - це як міні-відпустка в Карпатах. Літо само по собі не свято, але літній відпочинок в Карпатах - це одне безперервне свято, яке продовжується восени знаменитими карпатськими фестивалями. Святом сиру і вина і фестивалем сиру в Рахові.

Які б свята не були, тури в Карпати це завжди щось нестандартне, незвичайне і інтригуюче. Красиві долини, де рівними лініями ростуть смереки, річки і озера з королівською фореллю і карпатські водоспади. Але якщо Ви потрапили в Закарпаття, то Вам пощастить випити королівських карпатських вин і насолодитися термальними басейнами.

Коли виникає питання, де провести свята, як вирватися з традиційних сценаріїв свят в містах і мегаполісах - звичайно Карпати, які не дадуть занудьгувати. У вечірню годину, крізь передзвін цвіркунів і неквапливий шум гірської річки Ви зрозумієте - Карпати це не просто природа, це стан, це стиль життя.